Hatthylla

Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla
Hatthylla

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HATTHYLLA, 1950/60-tal, längd ca 150, djup 36 cm, trä, böjträ samt detaljer i järn,

Bruks- och åldersrelaterat sitage, repor, märken samt nedsmutsning

827177

2020-10-22