Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UPSALA EKEBY, vas, lergods, vit glasyr, i form av bl a sjöstjärnor, numrerad 207, höjd ca 32 cm
Två nagg vid mynningen
827178
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här