Bertil Vallien
2020-10-22
827179
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERTIL VALLIEN (född 1938), vaser, 2 st., glas, Åfors, signerade, höjd ca 14-25 cm
Smärre slitage