Carl Malmsten sängram Guldheden

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

CARL MALMSTEN, säng, "Guldheden", brännmärkt, fanerad körsbär, bäddmått 180x200, höjd 103 cm

Bruksslitage

827193

2020-10-18