Eva Englund skål Målersås

Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås
Eva Englund skål Målersås

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EVA ENGLUND, skål, grön glasmassa, Målerås, signerad i godset, etikettmärkt, diameter ca 23, höjd ca 18 cm

Smärre slitage, etikettmärkt

827196

2020-10-22