Sideboard
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets mitt, med 3 dörrar samt 3 lådor i sargen, en dörr med barinredning, belysning samt spegel, höjd ca 90, 120x42,
Smärre slitage, 2 nycklas finns att hämta vid utlämningen
827198
2020-10-22