Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1900-talets mitt, med 3 dörrar samt 3 lådor i sargen, en dörr med barinredning, belysning samt spegel, höjd ca 90, 120x42,

Smärre slitage, 2 nycklas finns att hämta vid utlämningen

827198

2020-10-22