Uno & Östen Kristiansson taklampa
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, flygande tefat UFO, modell 565, Luxus, 1960-tal, opalglas och teak, diameter 50 cm, höjd ca 65 cm
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre nagg, teak med repor
827201
2020-10-25