Uno & Östen Kristiansson taklampa

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, taklampa, flygande tefat UFO, modell 565, Luxus, 1960-tal, opalglas och teak, diameter 50 cm, höjd ca 65 cm

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, smärre nagg, teak med repor

827201

2020-10-25