Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), profilerad silverform, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, längd 37,5 cm, bredd 30 cm
Bruksslitage, minimala kantnagg
827203
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här