Stekfat

Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat
Stekfat

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), profilerad silverform, dekor i underglasyrblått av pagodlandskap, längd 37,5 cm, bredd 30 cm

Bruksslitage, minimala kantnagg

827203

2020-10-22