Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SKOMAKARBÄNK, 1800-tal, furu, bemålad, låda i sargen, höjd ca 74, 122x55 cm
Zustandsbeschreibung
Bruks- och åldersrelaterat slitage
827205
2020-10-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner