Skomakarbänk 1800-tal

Skomakarbänk 1800-tal
Skomakarbänk 1800-tal
Skomakarbänk 1800-tal
Skomakarbänk 1800-tal
Skomakarbänk 1800-tal
Skomakarbänk 1800-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKOMAKARBÄNK, 1800-tal, furu, bemålad, låda i sargen, höjd ca 74, 122x55 cm

Zustandsbeschreibung

Bruks- och åldersrelaterat slitage

827205

2020-10-22