Rörstrand igelkott

Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott
Rörstrand igelkott

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, Rörstrand, 1900-talets mitt, igelkott i glaserad keramik, monogramsignerad i botten, längd ca 14 cm

827206

2020-10-18