Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1920-tal, två delar, klaff med bakomliggande lådor, skåpsdel senare omgjord med hyllplan och spegel, dekor av intarsia, samt speglar med rotfanér, total höjd ca 166 cm, 87x50 cm

Smärre slitage, två nycklar finns att hämta vid utlämningen

827207

2020-10-22