Skåp
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, 1920-tal, två delar, klaff med bakomliggande lådor, skåpsdel senare omgjord med hyllplan och spegel, dekor av intarsia, samt speglar med rotfanér, total höjd ca 166 cm, 87x50 cm
Smärre slitage, två nycklar finns att hämta vid utlämningen
827207
2020-10-22