Oljemålning Frans Berg

Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg
Oljemålning Frans Berg

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANS BERG (1892-1949): Kustmotiv från Österlen, signerad Frans Berg, otydlig datering 25?, olja på duk, ca 60x73 cm

827210

2020-10-21