Pistol 1800-tal

Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal
Pistol 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

PISTOL, Liége ca 1860-tal, stämplad, stomme och pipa i mässing, längd ca 21 cm

Låset fungerar ej, kolven troligtvis utbytt

827214

2020-10-22