Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
800 SEK
PISTOL, Liége ca 1860-tal, stämplad, stomme och pipa i mässing, längd ca 21 cm
Låset fungerar ej, kolven troligtvis utbytt
827214
2020-10-22
Gör en kostnadsfri värdering här