Klubbat för:
42 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "Mur Bleu", signerad och daterad a tergo Östlihn -83, olja på duk, 47x38 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
827215
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här