Barbro Östlihn oljemålning
Klubbat för:
42 000 SEK
Arviointi
20 000 SEK
Kuvaus
BARBRO ÖSTLIHN (1930-1995): "Mur Bleu", signerad och daterad a tergo Östlihn -83, olja på duk, 47x38 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Kuntoraportti
827215
Päivämäärä:
2020-12-06