Rokokostils byrå
Klubbat för:
30 EUR
Utropspris
150 EUR
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets slut, intarsiadekor med blomstermotiv, beslag samt nyckelskyltar i mässing, stenskiva. Två utdragbara lådor, bredd 82 cm, djup ca 43 cm, höjd 82 cm.
Ställvis slitage, mindre fanerskador.
827243
2020-10-20