Mathilde Winker oljemålning

Mathilde Winker oljemålning
Mathilde Winker oljemålning
Mathilde Winker oljemålning
Mathilde Winker oljemålning
Mathilde Winker oljemålning
Mathilde Winker oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATHILDE WINKER (1881-1968): Stilleben, signerad M Winker, olja på duk, ca

Krackeleringar

827301

2020-10-18