Takplafond, Art Deco

Takplafond, Art Deco
Takplafond, Art Deco
Takplafond, Art Deco
Takplafond, Art Deco
Takplafond, Art Deco
Takplafond, Art Deco

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKPLAFOND, 1920/30-tal, Art Deco, skärm i glas, för tre ljuspunkter, diameter ca 60, höjd 40 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ytlig nedsmutsning, fungerar enligt uppgift

827302

2020-10-18