Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, BORD, rotting, bord med glasskiva, 1950-tal, höjd 83, sitthöjd 38, 115x68 cm resp. höjd 62, 97x62 cm
Bruksslitage
827305
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här