Soffa bord rotting

Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting
Soffa bord rotting

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, BORD, rotting, bord med glasskiva, 1950-tal, höjd 83, sitthöjd 38, 115x68 cm resp. höjd 62, 97x62 cm

Bruksslitage

827305

2020-10-18