Orientmatta Fachralo

Orientmatta Fachralo
Orientmatta Fachralo
Orientmatta Fachralo
Orientmatta Fachralo

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ORIENTMATTA, Kaukasisk Fachralo, dubbel bönenisch, antik, 1800-tal ca 210x142 cm

slitage

827328

2020-10-22