Oljemålning stilleben

Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben
Oljemålning stilleben

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Stilleben, monogramsignerad E P, olja på duk, ca 43 x 60 cm

Färgbortfall, dukrevor (ej genomgående)

827330

2020-10-18