GUSTAV RUDBERG: Vid Backafallsbyn Hven

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Vid Backafallsbyn Hven, signerad RUDBERG, olja på duk, 74x82 cm

827336

2020-10-25