Klubbat för:
5 200 SEK
6 000 SEK
CHRISTO, Javacheff (Bulgarien/USA, född 1935): Wrapped Reichstag, signerad Christo,färgoffset, 54x60 cm.
PROVENIENS: Art Gallery Richter
827338
2020-10-25