Figuriner parian

Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian
Figuriner parian

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

FIGURINER 2 dlr, 1900-tal i form av kvinnor med blommor, parian, höjd ca 30 samt 34 cm

Kuntoraportti

nagg

827340

Päivämäärä:

2020-10-21