Figuriner parian
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FIGURINER 2 dlr, 1900-tal i form av kvinnor med blommor, parian, höjd ca 30 samt 34 cm
Kuntoraportti
nagg
827340
Päivämäärä:
2020-10-21