Karmstolar 1 par gustaviansk stil
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålade, förgylld skuren dekor, medaljongrygg med ros och krans i krön, fast stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm
Slitage och smärre skador i stomme, klädsel med bristningar och fläckar
827344
2020-10-18