Karmstolar 1 par gustaviansk stil

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, vitmålade, förgylld skuren dekor, medaljongrygg med ros och krans i krön, fast stoppad sits, sitthöjd ca 42 cm

Slitage och smärre skador i stomme, klädsel med bristningar och fläckar

827344

2020-10-18