Andres Weimans oljemålning

Andres Weimans oljemålning
Andres Weimans oljemålning
Andres Weimans oljemålning
Andres Weimans oljemålning
Andres Weimans oljemålning
Andres Weimans oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRES WEIMANS (1826-?): Landskap med kor, flamländskt måleri, olja på duk, signerad Andres Weimans, ca 39x49 cm

Krackelerad, något gulnad, restaurerad

827349

2020-10-18