Meissen tuppfigurin

Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin
Meissen tuppfigurin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, 1900-talets början, figurin, i form av tupp, höjd ca 18 cm

Skador, lagningar

827351

2020-10-18