Hörnskåp allmoge

Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge
Hörnskåp allmoge

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

HÖRNSKÅP, 17/1800-tal , allmoge, bemålat med blomstermotiv, två invändiga hyllplan, höjd ca 120, 53x70 cm

Åldersrelaterat slitage, delvis ommålat, nyckel finns,

827358

2020-10-21