Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 17/1800-tal , allmoge, bemålat med blomstermotiv, två invändiga hyllplan, höjd ca 120, 53x70 cm
Åldersrelaterat slitage, delvis ommålat, nyckel finns,
827358
2020-10-21