Orientmatta Isfahan

Orientmatta Isfahan
Orientmatta Isfahan
Orientmatta Isfahan
Orientmatta Isfahan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Isfahan, ull på bomullsvarp, ca 250x146 cm

Fransar med skador, langetering med visst slitage

827362

2020-10-18