Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Isfahan, ull på bomullsvarp, ca 250x146 cm
Fransar med skador, langetering med visst slitage
827362
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här