William Avar

William Avar
William Avar
William Avar
William Avar
William Avar
William Avar

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Fleur de Soleil, signerad William Avar, olja på duk, ca 66x82 cm

Färgbortfall, krackelering

827370

2020-10-21