Klubbat för:
750 SEK
1 500 SEK
WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Fleur de Soleil, signerad William Avar, olja på duk, ca 66x82 cm
Färgbortfall, krackelering
827370
2020-10-21