Byrå i rokokostil

Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil
Byrå i rokokostil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, mahognyfanér, bronserade mässingsbeslag, marmorskiva, höjd ca 81, 99x53 cm

Bruksslitage, repor samt lagningar på översta lådan.
Nyckel saknas.

827374

2020-10-21