Stolar 8 st

Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st
Stolar 8 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 8 st, 1900-talets andra hälft, fanérade i mahogny, lös sits med blå textil, sitthöjd 46 cm

Fanérsläpp, bruksslitage

827378

2020-10-18