Åke Westin oljemålning

Åke Westin oljemålning
Åke Westin oljemålning
Åke Westin oljemålning
Åke Westin oljemålning
Åke Westin oljemålning
Åke Westin oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ÅKE WESTIN (1939): Strandvägen, signerad Åke Westin -94, olja på duk, 110x150 cm

827381

2020-10-18