Bolon golv

Bolon golv
Bolon golv
Bolon golv
Bolon golv
Bolon golv
Bolon golv

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

MATTIAS STENBERG, golv, för Bolon, tunt golv, i en skuren mönster komposition, mönsterpassade mindre bitar som läggs ut till en matta, format ca 1000 x 585 cm

slitage och mindre skador

827383

2020-10-25