Klubbat för:
4 400 SEK
5 000 SEK
MATTIAS STENBERG, golv, för Bolon, tunt golv, i en skuren mönster komposition, mönsterpassade mindre bitar som läggs ut till en matta, format ca 1000 x 585 cm
slitage och mindre skador
827383
2020-10-25