C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposit

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

C. GÖRAN KARLSSON (född 1944): Geometrisk Komposition, signerad och daterad CGK 91, tempera på papper, ca 38x29 cm, handgjord ram i bladsilver

827390

2020-10-18