Ulf Wahlberg cars - bilar

Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar
Ulf Wahlberg cars - bilar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): ur sviten "SKROTBILAR" 1981, innehållandes 3 litografier, signerade och numrerade 200/200, betitlade "Tijuana, Mexico", 2. "Citroen", "Ökenlandskap med bilar", 1981, bladmått ca 57x68, 31x23 samt 49x36 cm

Oramade

827391

2020-10-18