Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 129 cm
Slitage och repor. Ej funktionstestad
827398
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här