Boréns bordslampa

Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORÉNS, bordslampa, 1960/70-tal, mässingspläterad aluminium, ställbar, höjd ca 129 cm

Slitage och repor. Ej funktionstestad

827398

2020-10-18