Edvard Westman oljemålning

Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDVARD WESTMAN (1865-1917): "Jungfruskär", signerad och daterad Edv Westman 1911, olja på duk, 117x83 cm

827399

2020-10-18