Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): "Vinterafton", Medelpad, signerad och daterad Osc Lycke, olja på duk, 90x128 cm

827400

2020-10-18