Folke Ricklund oljemålning

Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning
Folke Ricklund oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE RICKLUND (1900-1986): "Minne av ateljebesök, signerad och daterad Folke Ricklund -29, olja på pannå, 44,5x35 cm

827404

2020-10-18