Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, uppfällbar skiva, invändigt med spelplan för backgammon, höjd ca 73-74 cm, 87x43(uppfälld ca 86) cm
bruksslitage, avslag på bakkant
827410
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här