Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HILMA PERSSON HJELM, vas, egen verkstad i Arvika 1914, lergods, jugend, ristad dekor av blommor, glaserad i gult och svart, signerad HP 1914 2943, höjd 16 cm
Smärre slitage
827426
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här