Hilma Persson Hjelm vas

Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas
Hilma Persson Hjelm vas

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HILMA PERSSON HJELM, vas, egen verkstad i Arvika 1914, lergods, jugend, ristad dekor av blommor, glaserad i gult och svart, signerad HP 1914 2943, höjd 16 cm

Smärre slitage

827426

2020-10-25