Alvar Aalto bänk

Alvar Aalto bänk
Alvar Aalto bänk
Alvar Aalto bänk
Alvar Aalto bänk
Alvar Aalto bänk
Alvar Aalto bänk

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, bänk "153A", Artek, björk, höjd ca 44, 112x40 cm
Skador: Slitage, fläckar, repor

Bruksslitage, ytmärken

827461

2020-10-18