Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, bänk "153A", Artek, björk, höjd ca 44, 112x40 cm
Skador: Slitage, fläckar, repor
Bruksslitage, ytmärken
827461
2020-10-18
Gör en kostnadsfri värdering här