Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
400 EUR
EILA KINNUNEN (född 1959) "skiss, olja på duk, a tergo på kilramen daterad 2014, 138x138 cm
tryck och skada i duken
827476
2020-10-21
Gör en kostnadsfri värdering här