Eila Kinnunen oljemålning

Eila Kinnunen oljemålning
Eila Kinnunen oljemålning
Eila Kinnunen oljemålning
Eila Kinnunen oljemålning
Eila Kinnunen oljemålning
Eila Kinnunen oljemålning

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

400 EUR

EILA KINNUNEN (född 1959) "skiss, olja på duk, a tergo på kilramen daterad 2014, 138x138 cm

tryck och skada i duken

827476

2020-10-21